yazbee

yerli sosyal medya uygulaması, mobifin a.ş. tarafından geliştirildiği iddia ediliyor ama bildiğimiz twitter sadece beğenmeme butonu koymuşlar ve eski chat sitelerindeki gibi kanal sistemi uygulamışlar. haber siteleri yerli olduğu için tanıtımı ballandıra ballandıra yapmışlar yok 1 sene sonra 30 milyon üye yok 500 kişi istihdam vs vs ama uygulaya giriyorsunuz görsellik sıfır neyin nerede olduğu belli değil. ama kullanımı kolay twitter'dan alışkın olduğumuz için çabuk kavrayabilidik.

yazbee hesabımız @rapmuzik

devlet büyüklerinin erkenden yer alarak öncülük ettikleri bu yerli girişim şu an için muazzam ilgi görüyor ve içerisi gayet hareketli bizde bu sosyal medya platformunda erkenden yerimizi aldık umarız diğer yerli !! girişimler gibi bu da çabuk heba olmaz.

yazbee'ye kayıt olmak için e-posta yeterli ama doğrulama maili her zaman gelmeye biliyor. başka maillerle denemeye devam edebilirsiniz.

tasarım ve yazılım olarak aşırı şekilde twitter'ın örnek alınması ilk intiba olarak yerli vasfını bir kenara bırakmamıza sebep oldu. sistemin çalışması ise ilk kez kullanıyor olmamıza rağmen iyiydi. herhangi bir donma takılma yada hata ile karşılaşmadık. mobil cihazlar için uygulaması var ama webview yani profesyonel birşey değil bir nevi uyduruk. :(
an itibariyle kapanmıştır

Üye Ol

Rap sözlük olarak sizleri de aramızda görmek Rap müzik dünyası başta olmak üzere gündemde öne çıkan konularda sizlerinde görüşlerini okumak,sizlerinde fikirlerini almak isteriz.