weed nedir?

ot anlamına gelmektedir. smook weeb every day :d
weeb? :d inşallah yazım hatası yapmışsındır.
yanlış yazmışım bro
ot çöp işleri rap dinleyenlere göre değil bro! hatta hiçbir insan evladına göre değil demeliyiz.
weed sözlükte ot anlamına gelir. esrar, kenevir; sokak dilindeyse gene ot, cigara, zıvana vs. demektir. uyuşturucu bir maddedir, kesinlikle tavsiye edilmemektedir.

bir de trap akımında anlamsız bi şekilde fazla dile gelen ve müzik içinde sürekli söylenmesini sevmediğim maddedir. ot ve diğer uyuşturuculardan bahseden trap şarkılarının lirikalitesinin genelde yerlerde olduğu nesnel bir yargıdır. (bkz: ezhel)
sözlük içerisinde yasak olan bir şey, kesinlikle tavsiye etmediğimiz bir şey! böyle aptalca şeylere beyinsiz insanlar özenir.
yeni jenerasyon mumble rap/trap türlerinde sözler arasında kullanımı aşırı yaygındır ve gençlerimizi kötü etkilemektedir.kullanımının veya adının sadece lafta kalması ve kimseye zarar gelmemesi dileği ile.bu ve türevi uyuşturucu maddeler ülkemizde yasaktır,asla kullanmayın,kullandırtmayın.

Üye Ol

Rap sözlük olarak sizleri de aramızda görmek Rap müzik dünyası başta olmak üzere gündemde öne çıkan konularda sizlerinde görüşlerini okumak,sizlerinde fikirlerini almak isteriz.