sosyalmedya

Durum: 3 - 0 - 0 - 0 - 17.12.2019 13:37

Puan: 12 -

4 ay önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

hekimoğlu

fox tv'nin " mucize doktor " dizisinin çok tutulması üzerine kanal d yönetimi tarafından yayına alınan " çatlak doktor " dizisi, kalan yöneticileri işi garantiye almak için ülkemizdeki mafya dizilerinin başarısını da göz önünde bulundurarak dizinin başrol karakteri " ateş hekimoğlu " karakterini doktor + mafya birleşimi bir tarzda yaratmışlar.

hekimoğlu dizisinin konusu

ülkemizdeki her başarılı yapım gibi bu dizide yurt dışından ithaldir. house m.d. dizisinin yerli uyarlaması olan bu dizide zorla çalıştırıldığı bir poliklinikte en zorlu hastaları iyileştirmeyi başaran huysuz, ukala ama bir o kadar da zeki doktor ateş hekimoğlu ve onunla çalışmak zorunda kalan diğer doktorların yaşadığı zorlukları konu alan yeni dizi

dizinin başrol oyuncuları

(bkz:timuçin esen) ( ateş hekimoğlu - nefrolog )
(bkz:ebru özkan saban) ( dekan - ipek tekin )
(bkz:okan yalabık) ( dr orhan yavuz - onkolog )
(bkz:kaan yıldırım) ( dr mehmet ali çağlar - nörolog )
(bkz:damla colbay) ( dr zeynep can - bağışıklık sistemi uzmanı )
(bkz:aytaç şaşmaz) ( dr emre acar - yoğun bakım uzmanı )

rozz kalliope

hiphop life tarafından parlatılmaya çalışılan dişi rapçi, 1991 yılında almanya'da dünyaya gelmiştir. gerçek ismi ve hayatı ile ilgili fazla bilgi bulunmayan rozz kalliope youtube üzerinden paylaştığı bir kaç parçası ile izlenme konusunda iyi bir başlangıç yapmış olsa da kitle tutma konusunda henüz bir başarı yakalamış değil.

neva samancı

neva samancı kimdir?

kayserili ünlü iş adamı ali samancının istanbul kadıköy doğumlu moda tasarımcısı kızıdır kendileri. yedi tepe üniversitesi moda ve tekstil tasarımı bölümünden mezun olmuş bir dönem kendi işini yapmaya çalışsa da daha sonraları sosyal medya üzerinden fenomen olmaya çalışmıştır ve bu çabası hala devam etmektedir.

instagram üzerinden yaptığı lüks ve cesur paylaşımlar ile insanlarda merak uyandıran genç bayanın özellikle lüks residancelerin girişlerinde yaptığı paylaşımlar takipçileri tarafından otel lobisi gibi algılanarak es***t olduğu düşünülmektedir ama durum böyle değildir. sadece arkadaş ve akraba ziyaretleri sırasında çekilmiş pozlarıdır. kendisi gibi 3 kız kardeşi daha bulunmaktadır ve sürekli bu kardeşleri ile gecelerde boy göstermektedir.

yaşadığı lüks hayatın kaynağı ise erken vefat eden babasından kalan servetidir. hali hazırda faaliyette olan ve ciddi gelirler elde eden tekstil firmaları bulunmaktadır. aslında paylaşımlarına ve youtube kanalındaki anlatımlara bakarsanız " parayla saadet olmaz " sözünün yaşayan bir örneği kendileri, eğitimi var parası var ama yaşam amacı yok. hem gerçek hayatta hem de sosyal medyada bir şeyler yapmaya çalışıyor ama bir amaç bir hedef sahibi olamadığı için sürekli olduğu yer de saymakta.


youtube kanalında neden sosyal medya da yer aldığını anlattığı bir videosunda " çıplaklıkla bilim birlikte ilerler " gibi felsefe dünyasına kilometre taşı olacak bir söylemi var ki! biz bu sözü duyduktan sonra kanalı engelledik...

Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 3

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.