sansi

Durum: 4 - 0 - 0 - 0 - 24.04.2019 13:13

Puan: 16 -

1 yıl önce kayıt oldu. Rap Sözlük Çaylak.

Henüz bio girmemiş.

kurşun feat a.p.o - boksun

eypionun a.p.o olduğu dönemler ve tabii o dönemlerde ülkenin belki de %3 veya 5'i biliyordur. bu şekilde diss track artık yok, gerçekten yok; kimse yapmıyor anlamında söylemiyorum.

en son sitem edercesine patron bir parça çıkartmıştı kaybedecek ne kaldı diye kısa bir süre joker ile atıştılar, xir de diss salladı ama sanırım patron pek sallamadı.

flexi o kadar muhteşem yapıyor ki kurşun hayran kalmamak elde değil. bu adamın flexlerine hayranım sizde zevkini çıkartarak dinleyebilirsiniz.

 youtube video

tuhan farkı gör

tuhan'ın farkı gör parçasını herkesin bileceğini zannetmiyorum bana göre çok başarılı bir rapper idi. sanırım 12 yıl olmuştur bu parçayı çıkartalı fakat ilk gün gibi büyük zevkle dinliyorum.

tuhanın bu şekilde devam etmesini çok isterdim, müziği neden bıraktı? neden hiçbir yerde gözükmüyor anlam veremedim. kendisinin piyasalara dönmesini çok isterim tabii trap ile değil. ilk kez ve hayatında en az 1 kez dinleyenlerin düşüncelerini merak ediyorum.

 youtube video

ben fero - biladerim için

seven kişiye saygı duyarım fakat bu nasıl bir tarzdır anlam veremedim. 15 yıla yakındır türkçe rap dinlerim ama hiç kimseden heceleyerek rap müzik duymadım, ciddi anlamda soruyorum bu parçanın neresini seviyorsunuz? sözlerini mi? beati? hecelemesini mi?

hiç kimse kusura bakmasın fakat yıllar ilerledikçe türkçe rap müziği geriliyor. ben bu parçada hiçbir anlam bulamadım, ben feronun nasıl bu kadar çıkış yaptığına ise hiç anlam veremedim. bu piyasada yıllarca emek verip bir yerlere gelmeye çalışanlar oldu, dışlandı, ötekileştirildi, çok fazla tepkiye maruz kaldılar. onlar bu işin kaymağını yiyecekleri vakit maalesef bu tarzlar çıktı ortaya.

 youtube video

sansar salvo - ağır roman

rap müziğin yapı taşlarından bir tanesi olan sansar salvonun ağır roman parçasını sizlerle paylaşmak istedim. mükemmelliyetçi birisiyimdir her konuda ve bu durum türkçe rap içinde geçerlidir. dürüst olmam gerekirse yeni çıkan birçok rap müziğini sevmiyorum.

yanlış hatırlamıyorsam eğer sansar'ın yanındaki kişi zahriyan adında bir rapper idi. çok fazla uzatmak istemiyorum, beat olsun, sözler olsun, klip olsun şimdiye göre muhteşem kaliteli.

 youtube video
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 4

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.