saian

mersin doğumludur. gerçek ismi güney erkurt. bu arada patron'un da abisidir.
evli, yalova'da tersanede sanırım gemi mühendisi olarak çalışıyor. yalova'da okuduğum zamanlarda sık sık denk geliyordum kendisine. kültürlü, sıcak kanlı bir rapçi. umarım sadece rap üretimine yönelir.
rap müziğin vazgeçilmezlerindendir. bence ilk üçe girer.
sözlerinin anlam yoğunluğu yüksek olan aşırı kaliteli rapper.
sakulta salkım, türkçe rap camiasına çok büyük katkıda bulunmuştur. aptalca aşk şarkıları dinleyeceklerine saian dinlemelerini tavsiye ederim ayrıca politik rap müziği çok fazla yapıyor
türkçe rapte bence ilk 3'e girer. politik ve lirik rapleri mevcuttur. şiddetle tavsiye edilir.
saian sakulta salkım bence cezadan iyi sagopayla kıyaslanabilir protest ve underground piyasasının şahı melankonun imparatoru ve rapi gerçekten dinleyicilerine kültür katabilmek için yapan bazıları gibi şarkım tutsun karnım doysun olmayan ve asla da olmayacak sayılı kişilerdendir.. en sevdiğim melankosu kalsedon( bunu yazan adam aynı zamanda kanunsuzları da yazdı)
en sevdiğim protest parçası feleğin çemberinde 40 kurşun
en sevdiğim düeti hayki benim dünyam...
teşekkürler
protest konusunda işi tepelerden dağlara çıkardı ne denilebilir
saian hala üstad saian hala küstah
son yayınladığı "berhava" albümünde otonom piyadeden gönlümün locasındaki ceset ve uçurum çiçeği tarzı küfreder gibi ses tonuyla en azından bi' parça felan bekliyordum ama böyle de leziz.
zamanında olympos'a karşı sefalet records da aldıkları kayıtlar ile çok güzel dissler yapmıştır.(rrrr)

Üye Ol

Rap sözlük olarak sizleri de aramızda görmek Rap müzik dünyası başta olmak üzere gündemde öne çıkan konularda sizlerinde görüşlerini okumak,sizlerinde fikirlerini almak isteriz.