rapstar oyunu

esenlikler dilerim.

oyunu oyna;
https://mega.nz/#!hdZViaJQ!2TobZpTd6HikG6DbdGtl4RGm1Ew_5An71GakyZ09sEY

oyunu anlatmadan önce size bir bilgi vereyim, ceza rap sanatçısının şarkısı olan rapstar ile bir bağlantısı yoktur. tam aksine sadece isim benzerliği bulunmaktadır.

oyun aslında feminem ve ragopa ile atışma sahnesinde başlıyor. bu atışmanın galibi ragopa oluyor, çünkü bu atışmada feminem tıkanmanın yaşadığı kabüslüğünden dolayı ağır yenilgiye uğruyor. arkasından feminem ikinci kez intikam için turnuvaya katılmak istiyor ama o iş sandığınızdan daha zor olduğunu göreceksiniz.

oyunu yapan kişi 4 günde yaptığını söylesem, bize kesin inanmazsınız. dürüst olalım, bu oyunu gerçekten 4 günde yapmıştır. oyundaki mekanların çizimleri, karakterlerin çizimleri ve hikayesi cidden mükemmele yakın olduğu aşikar.

oyun oynanış olarak klasik adventure game studio ile yapılmış oyunlardan bir farkı yok aslında, farenin sağ tuşuna basıyorsunuz. gerektiği yerde gereken özelliği seçiyorsunuz. sonra olayları izliyor ve ya okuyorsunuz.
oyunla ilgili daha fazla bilgi verseydiniz ilgilenen kişiler indirmek için daha istekli olabilirlerdi.

peki indirmek isteyenler indirebilir mi (bkz:link kırık)

Üye Ol

Rap sözlük olarak sizleri de aramızda görmek Rap müzik dünyası başta olmak üzere gündemde öne çıkan konularda sizlerinde görüşlerini okumak,sizlerinde fikirlerini almak isteriz.