rap sözlük

türkiye de yer alan tüm rap haberlerini, konserlerini, rapçilerini bulabileceğiniz geniş bir sözlük platformu. ee bizler de ne diyelim böyle güzel bir oluşum içerisine giren kurucalara teşekkür ederiz.
türkçe rap için yapılmış güzel bir adım diyebilirim, ilerlediğini düşünen kişilerin aslında bu kültürün ne kadar gerilediğini ne kadar el-ayak olduğunu gerçek kitle görecektir.
bir çok yazarın, müzisyenin, türkçe rap e gönül vermiş olan diğer bir çok kişinin katılacağını düşündüğüm yeni nesil oluşum.

eğer kuvvetli fikir adamları ve müzisyenler iştirak ederse proje büyür ve gelişir.
fikir olarak hip hop kültürünün entellektüel seviyede sağlıklı biçimde yayılmasına, bu kültürde kullanılan kavramların daha iyi anlaşılması ve külterlerarası etkileşimin daha da kuvvetlenmesi adına yönetimin projeye ustaları davet etmeleri gerektiğine inandığım sıradan bir rapper için kişisel gelişim enstrümanı.
güzel bir alan adı, güzel bir fikir. özellikle şu dönemde ihtiyaç duyulan bir site olduğunu düşünüyorum. umarım "gerçek rap dinleyicisi" insanlar ile dolar site.
türkçe rap adına geç olsada yayına girmiş sözlük. herkese hayırlı olsun :)
rapçilerle işbirliği içerisinde olmalı ve iyi bir reklam yapmalıdır. youtube şart. mesela bir youtube kanalı olsa, orada rapçilerle röportajlar olsa. konserler düzenlense. bence uçuk kaçık fikirler değil.
çok hoş bir platform olmuş ellerinize sağlık :)
çok geç kalınmış bir siteydi ama geç olsun güç olmasın kafasıyla olan bir kişiyimdir, umarım site büyür.
tarafımızdan alınmış sözlük sitesi, türkiye'nin en büyük rap topluluğunu oluşturmak için emin adımlarla ilerliyoruz.

sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız
güzel düşünülmüş harika bir site , tasarımı kullanımı son derece rahat

Üye Ol

Rap sözlük olarak sizleri de aramızda görmek Rap müzik dünyası başta olmak üzere gündemde öne çıkan konularda sizlerinde görüşlerini okumak,sizlerinde fikirlerini almak isteriz.