Rap müzik youtube kanalımız açılmıştır

 Rap müzik youtube kanalımız açılmıştır

Özellikle amatör rap müzik yapanlar başta olmak üzere bütün rap aleminin tarafsız bir şekilde takip edebileceği ve çalışmalarını daha geniş kitlelere ulaştırabileceği bir ortam yaratmak amacıyla youtube kanalımız REPO yayın hayatına başlamıştır.

Kanalımızın amacı rap müzik ile ilgili çalışmalar yapanların çalışmalarını hızlı bir şekilde rap ile ilgilenen geniş bir kitleye duyurmasına yardımcı olmaktır. REPO sadece rap yapanlar için değil dinleyiciler içinde referans niteliğinde bir kanal olacaktır. Rap piyasasına yeni giriş yapmış yada kendini geliştirmekte olan rapçılar eserlerini bu kanalda paylaşabilecektir.

Kanalımıza Rap müzik videolarınızın yüklenmesini istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşarak yada repoyonetim@gmail.com adresine mail atarak gerekli iletişimi sağlayabilirsiniz. REPO ile video paylaşmanın sizin için bir çok artısı bulunmaktadır.

  • Bunlardan ilki kanalımız profesyonel bir şekilde yönetilecek olup videolarınız diğer bireysel kanallardan daha üst sıralarda çıkacak ve daha fazla kişi tarafından izlenme imkanı olacaktır.
  • ikinci olarak ise kanalımız tarafsız bir platform olduğu ve sitelerimiz üzerinden reklamı yapıldığı için daha fazla ziyaretçi çekmektedir. Sizlerde kanalımızı çevreniz ile paylaşarak rap müzik dünyasında daha fazla duyulmamızı sağlayabilirsiniz.
  • üçüncüsü ise kanalımız ortak bir platform olduğu için hem kendinizi diğer rakipleriniz ile karşılaştırma şansınız olacak hem de büyük yapımcıların sizi keşfetmesi daha kolay olacaktır.

Kanalımıza yüklenen videolar rap müzik dünyasını yakından takip edenlerin bildiği en iyi sitelerden birisi olan karakan.org‘a da eklenecek ve rapsozluk.com‘da parça ile ilgili tartışma konusu açılarak dinleyecilerin çalışmalarınız hakkında saygı, sevgi çerçevesinde ne düşündüğünü paylaşmalarına imkan verilecektir.

Rap müzik dinleyicileri ise REPO kanalına abone olarak rap ile ilgili piyasaya yeni giren çalışmaları ve rapçıları tanıma ve değerlendirme fırsatına sahip olabilecekler. Kanalımıza abone olanlar sürpriz etkinlikler, hediyeler, konserler gibi bir çok fırsatı da ilk elden kazanma şansı yakalayacaklardır.

Related post

Genel

Kadr Kimdir