neva samancı

neva samancı kimdir?

kayserili ünlü iş adamı ali samancının istanbul kadıköy doğumlu moda tasarımcısı kızıdır kendileri. yedi tepe üniversitesi moda ve tekstil tasarımı bölümünden mezun olmuş bir dönem kendi işini yapmaya çalışsa da daha sonraları sosyal medya üzerinden fenomen olmaya çalışmıştır ve bu çabası hala devam etmektedir.

instagram üzerinden yaptığı lüks ve cesur paylaşımlar ile insanlarda merak uyandıran genç bayanın özellikle lüks residancelerin girişlerinde yaptığı paylaşımlar takipçileri tarafından otel lobisi gibi algılanarak es***t olduğu düşünülmektedir ama durum böyle değildir. sadece arkadaş ve akraba ziyaretleri sırasında çekilmiş pozlarıdır. kendisi gibi 3 kız kardeşi daha bulunmaktadır ve sürekli bu kardeşleri ile gecelerde boy göstermektedir.

yaşadığı lüks hayatın kaynağı ise erken vefat eden babasından kalan servetidir. hali hazırda faaliyette olan ve ciddi gelirler elde eden tekstil firmaları bulunmaktadır. aslında paylaşımlarına ve youtube kanalındaki anlatımlara bakarsanız " parayla saadet olmaz " sözünün yaşayan bir örneği kendileri, eğitimi var parası var ama yaşam amacı yok. hem gerçek hayatta hem de sosyal medyada bir şeyler yapmaya çalışıyor ama bir amaç bir hedef sahibi olamadığı için sürekli olduğu yer de saymakta.


youtube kanalında neden sosyal medya da yer aldığını anlattığı bir videosunda " çıplaklıkla bilim birlikte ilerler " gibi felsefe dünyasına kilometre taşı olacak bir söylemi var ki! biz bu sözü duyduktan sonra kanalı engelledik...

Üye Ol

Rap sözlük olarak sizleri de aramızda görmek Rap müzik dünyası başta olmak üzere gündemde öne çıkan konularda sizlerinde görüşlerini okumak,sizlerinde fikirlerini almak isteriz.