modern thug nedir?

son zamanlarda bir çok gencinde benimsediği tarzdır modern thug. türkçe karşılığı, modern eşkiyadır. modern thug'a örnek verecek olursak en başta khontkar ismini örnek verebiliriz.
modern olmayanına da massaka diyebilir miyiz?
peki massaka ve diablo diss olayına bakışın nedir? diablo her seferinde massakayı kışkırtmayı başarıyor, bu işin sonu nereye gider bro?
diablo bluuudd yeeee :d massaka, diabloya dünyada cehennemi yaşatacak. çok yanlış insanlarla oyun oynuyor diablo abimiz, yüzünü göstermeye korkan birinden çok da bir şey beklememek gerekir.
yüzünü görmediği adama mı ateş etti o zaman massaka? sınır da bunların çatışmaları olmuş, bayağı gazeteye falan düşmüşler. massaka bence çok iyi biliyor o kişiyi ama biraz tedirgin mi davranıyor ya da neden böyle davranıyor insan anlam veremiyor
dostum massaka kim olduğunu biliyor zaten, önemli olan yüzünü bize göstermesi :d kimsenin diss atamadığı adama diss atarsan cezanı keser merak etme
bu işin sonunda maskenin altındaki adam da işlevsiz çıktı

Üye Ol

Rap sözlük olarak sizleri de aramızda görmek Rap müzik dünyası başta olmak üzere gündemde öne çıkan konularda sizlerinde görüşlerini okumak,sizlerinde fikirlerini almak isteriz.