killa hakan'ın norm ender'e sosyete çocuğu demesi

rap ten anlamayan dinleyicilerin kulaktan dolma bilgilerle fight kulüpü , norm ender'in mekanın sahibi dissine diss olarak görmesi ve 1 milyon disslike vermesi sonrası , norm ender'in de gaza gelerek " evet fight kulüp bana diss atmak için yazıldı" gibi bir söylemde bulunması sonucu ,zaten şarkının başarısızlığını üzerinden atmamış olan killa hakan'ın 6 ağustos 2019 tarihinde sosyal medya kanalları üzerinden yaptığı açıklamada kullandığı " sosyete çocuğu" sözcükleri yeni bir kavgayı başlatacak gibi duruyor.

killa hakan'ın açıklamasında öne çıkan sadece sosyete çocuğu değil , şiddet söylemlerinde yer almaktaydı ama umarız konu buralara kadar uzamaz ve norm ender bu durumu düzeltecek gerekli açıklamayı yapar.

yeni bir yanlış anlamayı engellemek için hemen bir ekleme yapalım. killa hakan konuşurken bazı kelimeleri düzgün telaffuz edemiyor bunun sebebi sınırlı olması değil , kendisi almanya'da yaşadığı ve çoğunlukla almanca konuştuğu için günlük türkçe kullanımı konusunda bu tür sıkıntılar yaşayabiliyor.

killa hakan'ın açıklaması: https://twitter.com/Killa_Hakan_36/status/1158804858192965632?s=19