jenga klibi ve sözleri hakkında

yaşamım boyunca türkçe rap adına bu kadar karalama olabilecek bir klip görmedim desem yeridir. türkçe rap piyasasına olabildiğince fazla emek verdiğimi yüzlerce insan bilir. fakat bu nedir? bu nasıl bir şeydir, disslike harici başka bir buton olsa atacağım!

ne söz var, ne kafiye var, ne müzik var ne klip var. baştan aşağı vasat bir çalışma olmuş. dijital ortam girdiğinden beri işin içine bu kültür iyice hapı yuttu. tesadüf denk geldim klibe keşke gelmez olsaydım. khontkar bana göre zaten rapçi değil, benfero yaptığı hiçbir işi beğenmiyordum açıkçası. tamam insanlara eğlenceli gelebilir, newschool sevebilir gerçekten bu kültüre kulak veren insan bunların hiç birisini dinlemez!

ama hata bizde, hatanın en büyüğü bizler de! bir gece de bir insanı rapçi yapıp piyasaya sunarsanız işte ortalık böyle klip ve sözlerle dolar. ben beğenmedim, jenga klibini ve sözlerini hiç sevmedim. umarım bir daha böyle işler çıkmaz piyasaya. like atan kişilerin gram rap müzikten anladıklarını sanmıyorum!

Üye Ol

Rap sözlük olarak sizleri de aramızda görmek Rap müzik dünyası başta olmak üzere gündemde öne çıkan konularda sizlerinde görüşlerini okumak,sizlerinde fikirlerini almak isteriz.