galaxy fold

yıllardır yeni bir teknoloji çıksa da alsak diye bekleyen kitle için piyasaya sürülen katlanabilir ekranlı akıllı telefon modeli.

güney kore'nin çekik gözlü dahileri tarafından yıllar süren zorlu araştırmalardan sonra üretilen telefonun en buyu özelliği ekranının katlanabilir olması , telefon bir büyük iç ekran birde telefon katlı iken çağrı ve bildirimleri görebilmek için dış ekrana sahiptir. 2000'li yılların efsane istiridye telefonlarını çağrıştıran kullanımı bakalım yeni nesilde nasıl bir etki bırakacak.

katlanabilir olması dışında standartların üstünde herhangi bir özelliği bulunmayan telefon ışınlama, kanser tedavisi, uykusuz geçen gecelerde partnerlik gibi özelliklere sahip değil.

bu telefonu almak isteyen arkadaşlar için bir müjdemiz var, aldığınız telefonla çektiğiniz ilk selfie resminizi sosyal medya hesaplarımızdan sizleri etiketleyerek paylaşacağız.(bkz:samsung)
(bkz:fold)

Üye Ol

Rap sözlük olarak sizleri de aramızda görmek Rap müzik dünyası başta olmak üzere gündemde öne çıkan konularda sizlerinde görüşlerini okumak,sizlerinde fikirlerini almak isteriz.