call to victory

kurtel ekurisine ait 2017 doğumlu ingiliz safkan yarış atı, mütevazı olmasına rağmen uyumlu pediagrisi ile son derece iyi bir eşleşme yakalamışlar ayakları düz bassın.

ülkemizde binlerce yarış atı koşuyor ama sadece birkaçı efsane olmayı başarıyor. bu yazıyı paylaştığım da bu safkan henüz 2 yaşında ve 5. koşusunu koşmak üzere ama izlediğim 4 koşusunun 3.ünü kazandı ve aksiyonları mükemmel özellikle ön ayakları ile kendini ileri atışı jeneriklik

yarışa başlarken kendini sıkmadan grubun arkasına saklanması düzlüğe geride çıkması ve rakiplerini ezerek finişe herkesten önce ulaşması sabırlıyı bana hatırlatıyor. orjini itibariyle miller olacağı belli olan safkanın 2 yaşlılığı da bu kadar çok koşturulmasını ise kurtel ekurisine yakıştıramadım. biraz daha yarış seçilerek koşturulması hem safkan için hem de ekuri için daha iyi olacaktır.
beklentileri boşa çıkarmayan güzide safkan 2 yaşlı ingilizler için düzenlenen g1 karayel koşusunu rahat kazanarak kalitesini bir kez daha ispatladı.
sözlükte yeni alanlar gelişmeye başlamış hayırlı olsun.

Üye Ol

Rap sözlük olarak sizleri de aramızda görmek Rap müzik dünyası başta olmak üzere gündemde öne çıkan konularda sizlerinde görüşlerini okumak,sizlerinde fikirlerini almak isteriz.