ben fero - biladerim için

seven kişiye saygı duyarım fakat bu nasıl bir tarzdır anlam veremedim. 15 yıla yakındır türkçe rap dinlerim ama hiç kimseden heceleyerek rap müzik duymadım, ciddi anlamda soruyorum bu parçanın neresini seviyorsunuz? sözlerini mi? beati? hecelemesini mi?

hiç kimse kusura bakmasın fakat yıllar ilerledikçe türkçe rap müziği geriliyor. ben bu parçada hiçbir anlam bulamadım, ben feronun nasıl bu kadar çıkış yaptığına ise hiç anlam veremedim. bu piyasada yıllarca emek verip bir yerlere gelmeye çalışanlar oldu, dışlandı, ötekileştirildi, çok fazla tepkiye maruz kaldılar. onlar bu işin kaymağını yiyecekleri vakit maalesef bu tarzlar çıktı ortaya.

 youtube video
tam anlamıyla bu işe "rap" diyemiyorum. eğlenceli bir müzik ama bildiğimiz rap bu değil tabii.
tamamen eğlence amaçlı dinlenecek bir müzik olduğunu düşünüyorum ben de @volkan onun haricinde ciddiye alıp dinleyemem.
insanın katılmaması için herhangi bir sebep göremiyorum. ferhat bey’e soralım kendisi dahi şaşırmıştır nasıl ünlü olduğuna.
anlam aramayıp eğlence için dinlerseniz gayet güzel ama derine inerseniz iş değişiyor
piyasadaki imaj rapçisi açığını görüp değerlendiren, yaptığı müziğe rap demeye bin şahit isteyen bir rapçi.
rap değil fakat bir yerde duyulduğunda dinletiyor kendini
güzel içerik ya,yabancılarda buna benzer tarzlar çok yaygın.zamanla istesek de istemesek de alışacağız diye düşünüyorum.barış✌

Üye Ol

Rap sözlük olarak sizleri de aramızda görmek Rap müzik dünyası başta olmak üzere gündemde öne çıkan konularda sizlerinde görüşlerini okumak,sizlerinde fikirlerini almak isteriz.