başarılı bulduğunuz parçalar. -neden?

buraya gelip her gün sevdiğim parçaları nedenleriyle artılarıyla eksileriyle yazacağım. severek dinliyorsunuz peki size sevdiren yer neresi?
sansar salvo'nun beni bul anne parçası çok etkilemiştir. kanser olduğunu öğrenmeden önce bu parçayı yazmış ve parçanın içerisindeki bu sözleri beni çok etkilemiştir; beklenmedik zamanlarda burnum kanıyor. ne yesem kusuyorum bünyem kaldırmıyor.

ilk çıktığından bu zamana kadar tanırım kendisini yaşamında çok fazla zorluk çekmiş, ciddi anlamda zorluklar çekmiş. bu nedenle yaşamını çok iyi şekilde dinleyenlerine aktardı ve hissettirdi.
aslında bu değişen bir durum. melankolia tarzında saian ve adosun kalender parçasını tek geçerim. politik rap yapanlarda ise saian, köst ve stabili söyleyebilirim. eğlence anlamında mode xl geçmiş zaman parçaları mutlu ediyor bir de istanbul attack grubu :)
mode xl- düzmece, mode xl- kimse karışmasın, server uraz-akbaba ziyafeti, patron 1var1yok, allame-sevilmiyor, sansar salvo-180 km hepsinin farklı sebepleri var

Üye Ol

Rap sözlük olarak sizleri de aramızda görmek Rap müzik dünyası başta olmak üzere gündemde öne çıkan konularda sizlerinde görüşlerini okumak,sizlerinde fikirlerini almak isteriz.