asus rog phone 2

asus'un oyun tutkunları için özel olarak geliştirdiği yeni cep telefonu + oyun konsolu 1080 x 2340 pixel corning gorilla glass 6 ekrana sahip telefon 8 çekirdekli 3 ghz işlemcisi 12gb ram'ı 256gb hafızası ve 6000 mah'lık bataryasıyla saatler boyunca kesintisiz oyun keyfi yaşamanız için özenle tasarlanmış. telefona takılan aparatlar sayesinde telefonu oyun konsolu gibi kullanmanızda mümkün ki bu aletin asıl marifeti de budur.

tanıtımı geçiyoruz, mobil oyun meraklısı gençler arasında oldukça popular olan 1. versiyonunun başarısı göz önünde alındığında 2. versiyon bu telefon akıllı telefon pazarının gidişatını kökten değiştirebilir. malumunuz artık her gencin mutlaka oynadığı bir kaç online oyun var ve bu oyunlar giderek mobil cihazlara doğru geçiş yapmaya başladılar bu telefonda bu akımın zirvesindeki ürünlerden biri olabilir.

yönetici notu : 3 ay sonra bizim casper'da çin'den uyduruk telefonları getirip bakın bende yerlisini yaptım diye aynı paraya millete kakalamaya başlar

tanıtım videosu
 youtube video

Üye Ol

Rap sözlük olarak sizleri de aramızda görmek Rap müzik dünyası başta olmak üzere gündemde öne çıkan konularda sizlerinde görüşlerini okumak,sizlerinde fikirlerini almak isteriz.