9 mayıs 2019 hayki patron atışması

hayki'nin ol albümünden bir parçayı paylaşıp "bana kalsa ben video kliple yayınlamak isterdim... ben bu çocukları doğurup emanet ettim.. çünkü kira aldığım bir evim yoktu, babamın parası da yoktu, borcunu ödüyordum. iftiralarınızdan da sıkıldım.. eşim dostum da dahil bana hesap sormaktan vazgeçin.çünkü sizi pişman edeceğim=)" yazmasının üstüne patron karşılık verdi. (tweetleri silmiş) en son patron şu görseli paylaştı.özet olarak
hayki hazmedememiş olacak ki patrona sallamaya devam etti. ikilinin arasına ufak bir sürtüşme oldu.
görseller açılmıyor yenileyebilir misiniz? ben de merak ettim tartışmayı
@2 görseller benden dolayı değil rap sözlük'ün bir hatasından dolayı açılmıyor. hayki'nin twitter hesabına bakarsan bulabilirsin.
görseller sitemizle alakalı açılmamazlık yapmadı, bağlantı ve resim linki farklıdır. resimler gözüküyor fakat bağlantı olarak direk .jpg veya .png gibi formatların uzantıları yok, şu an aktif olarak gözükmektedir. sadece resmin görüneceği linki eklerseniz açılmaması imkansızdır.
patrona olduğunun nereden anlaşıldığını anlamadığım tweetler.

Üye Ol

Rap sözlük olarak sizleri de aramızda görmek Rap müzik dünyası başta olmak üzere gündemde öne çıkan konularda sizlerinde görüşlerini okumak,sizlerinde fikirlerini almak isteriz.