Taladro’nun Yeni Albümü HÜLYA Piyasaya Çıktı

 Taladro’nun Yeni Albümü HÜLYA Piyasaya Çıktı

Taladro Hayranlarının Merakla Beklediği ve Gecikmeler Yüzünden Çıkış Tarihi Sürekli Ertelenen HÜLYA Albümü Sonunda Piyasaya Çıktı.

Uzun zamandır Taladro’dan yeni bir albüm bekleyen ve daha önce 14 şubat 2018 tarihinde piyasaya çıkacağı açıklanan 9 şarkıdan oluşan HÜLYA albümü sanatçının yaşadığı rahatsızlıklar ve teknik aksaklıklar sebebi ile kısa bir gecikmenin ardından 6 Nisan 2018 tarihinde DokuzSekiz müzik etiketiyle satışa sunuldu. Sanatçının uzun zamandır üzerinde çalıştığı albüm de ” Kan 3 ” ve ” Deniz Kızı 2 ” gibi parçalar sanatçı tarafından favori şarkılar olarak öne çıkarılıyor.

 

Taladro’nun HÜLYA albümünde sadece kendi söylediği parçalar değil başka sanatçılarla yaptığı DÜET çalışmaları da yer alacak, Taladro’nun yeni albümün ilk klibi de HANIMEFENDİ kişiliği ile tanıdığımız sanatçılarımızdan Aydilge ile yapılan bir düet çalışmasına çekilecek. Aydilge dışında albümünde başka yıldız isimlerle de çalışmalar yapan Taladro HÜLYA albümü ile büyük başarılar yakalayacak gibi görünüyor.

 

Albümü satın almak isteyen Taladro hayranları dijital satış platformlarından albümü satın alarak bilgisayarınıza güvenle indirebilirsiniz. Ayrıca ülke genelinde satış yapan müzik marketlerde albümün CD versiyonunu bulabilirsiniz. Sanatçının resmi youtube kanalında dinlemek isteyenler ise buraya bakabilirler.